Քրեական ոստիկանության ծառայողները հայտնաբերել են հետախուզման մեջ գտնվող անձանց
Քրեական ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության անձի հետախուզման բաժնի և Սյունիքի մարզային վարչության ծառայողները համատեղ ձեռնարկած օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների արդյունքում փետրվարի 13-ին Կապան քաղաքի Շինարարների փողոցի շենքերից մեկում հայտնաբերել և Երևան քաղաքի վարչություն են տեղափոխել 28-ամյա մի երիտասարդի: Նա 2025 թ․ դեկտեմբերի 26-ից հետախուզվում էր սպանության փորձի և զենք-զինամթերքի ապօրինի շրջանառության մեղադրանքով. խափանման միջոցը՝ կալանք։ Երևանի բնակիչ 28-ամյա երիտասարդը ներկայացվել է նախաքննական մարմին:
Քրեական ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության անձի հետախուզման բաժնի ծառայողները, համագործակցելով Սյունիքի մարզային վարչության գործընկերների հետ, փետրվարի 13-ին Կապան քաղաքի Շինարարների փողոցի շենքերից մեկում հայտնաբերել և Երևան քաղաքի վարչություն են տեղափոխել 27-ամյա մի երիտասարդի, որը 2025 թ․ դեկտեմբերի 26-ից հետախուզվում էր սպանության փորձի մեղադրանքով. խափանման միջոցը՝ կալանք։ Նա ներկայացվել է նախաքննական մարմին: