Վթարի պատճառով 24 ժամ ջուր չի լինելու Արաբկիր վարչական շրջանում
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 1-ին ժամը 11.00-ից մինչև սեպտեմբերի 2-ը 11.00-ն կդադարեցվի Երևանի Արաբկիր վարչական շրջանի՝ Ադոնցի, Շիրվանզադեի, Ն.Տիգրանյան, Շահսուվարյան, Մամիկոնյանց, Բուդաղյան, Տոլբուխինի, Վիկտոր Համբարձումյան, Գուլակյան, Աղբյուր Սերոբի, Սոսեի, Ջեյմս Բրայսի, Խնկո Ապոր, Սևաստոպոլյան, Արաբկիրի 41, 43, 49, 51, 53 փողոցների, Կոմիտասի պող. 1-ին, Վրացական 4-րդ, Գրիբոյեդովի 1-ին, Բաղրամյան 2 եւ Մալխասյանց փողոցի նրբանցքների, Հ․Քոչար 1. 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 18, Փափազյան 1-ից-13, Սունդուկյան 9-ից-29 կենտ և 26-ից-98 զույգ, Գյուլբենկյան 1-ից-9, 23, 25, 27 կենտ և 2-ից-20 զույգ, Բաղրամյան 41-ից-53 կենտ և 42-ից-58 զույգ, Կիևյան 1-ից-24, Բարբյուսի 54, 56, 58, 63, 65, 67 համարների, Ա․Ավետիսյան 25-ից-67 կենտ և 14-ից-120 զույգ, Օրբելի Եղբայրների 14-ից-22 զույգ և 1-ից-67 կենտ, Լեռ Կամսարի 1-ից-25, Վաղարշյան 1-ից-16, Ն․ Դումանի 1, Ն. Զարյան 21-ից-140, Ազատության պող. 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 21, 23, 24, 25, 26, 27, Հ. Էմինի 135-ից-150, Վրացական 12-ից-21 համարների, Կոմիտասի պող. 35-ից-67 կենտ և 52-ից-66 զույգ համարների՝ իրենց կոտորակներով, Կոմիտասի անցուղին իր այգով, «Արաբկիր» ԲԿ-ի ջրամատակարարումը:
Գրիբոյեդովի, Արղության փողոցներում և Կոմիտասի 46-ից-50 համարներում կնկատվի ջրի ճնշման անկում։