Գլխավոր Թոփ լուրեր Լրահոս Վիդեո Թրենդ
ԱՄՆ-ը սպառնացել է Ուկրաինային, եթե վերջինս հրաժարվի հանածո վառելիքի գործարքից Ադրբեջանական ինքնաթիռները շարունակում են իսրայելական ավիաբшզայից բեռ տեղափոխել Բաքու ՄԱԳԱՏԷ-ի ղեկավարը դիտարկում է ՄԱԿ-ի գլխավոր քարտուղարի պաշտոնում առաջադրվելու հնարավորությունը Մովսես Հակոբյանին նոր մեղադրանք է ներկայացվել Առնվազն 2 համաշխարհային առաջնորդ գաղտնի բանակցել է Պուտինի հետ. Սերբիայի նախագահ ՌԴ-ն և Ուկրաինան փոխանակվել են ԱԹՍ-ների կիրառմամբ մասշտաբային հարվածներով Որքան շուտ ստորագրվի «Խաղաղության պայմանագիրը», այնքան լավ կլինի երկու երկրների և տարածաշրջանի համար. Մաջիդ Ռավանչի «ՏԻՄ ընտրություններում քաղաքական ռեսուրսի այսպիսի չարաշահում երբեք չի եղել». «Հայաստան» խմբակցությունը հայտարարությունը Ավելացել են Հայաստանի պետական սահմանն ապօրինի հատելու դեպքերը. դատախազություն Իրանի վրա հարձակման հետևանքները կարող են աղետալի լինել ամբողջ տարածաշրջանի համար, քանի դեռ «գնացքը չի գնացել», պետք է պայմանավորվել. ՌԴ ԱԳՆ-ն՝ ԱՄՆ-ին Ռադան բացահայտել է Զելենսկու ծրագիրը Ուկրաինայի ընտրությունների վերաբերյալ Հայաստանում երկրաշարժ է տեղի ունեցել
Լը Պենը հայտարարել է, որ պատրաստ է դիմել ՄԻԵԴ՝ Ֆրանսիայում իր դատավճռի հարցովՄութ նյութը փոխում է Երկիրը. գիտնականները բացահայտել են անսպասելի ազդեցությունՀաղթանակի կամրջի տակ հայտնաբերվել է տղամարդու մարմինԴիվանագիտական ​​շփումները կարող են արդյունավետ լինել, բայց բոլորը պետք է հասկանան՝ «ռազմակшն լուծում» գոյություն չունի. Իրանի ԱԳ նախարարը՝ ԱՄՆ-ինԱՄՆ-ը սպառնացել է Ուկրաինային, եթե վերջինս հրաժարվի հանածո վառելիքի գործարքիցՄենք միշտ ասել ենք, որ Ղարաբաղը ձեր տարածքն է. հուսով եմ՝ շուտով ականատես կլինենք խաղաղության պայմանագրի ստորագրմանը. Գերմանիայի նախագահը՝ ԱլիևինԻրանի խորհրդարանը խոստացել է կտրել երկիր ներխուժող յուրաքանչյուրի ոտքըԱմերիկյան 3 խոշոր ավտոարտադրողներ կտուժեն Թրամփի մաքսատուրքերիցՈւմ պատճառով է ՆԱՏՕ-ն դադարել քննարկել Ռուսաստանի հետ հարաբերությունների վերանայման հարցըԱդրբեջանական ինքնաթիռները շարունակում են իսրայելական ավիաբшզայից բեռ տեղափոխել ԲաքուՆպատակը հասարակությանը խնդիրներից շեղելն է. Մովսես Հակոբյանը՝ իր դեմ հարուցված քրգործի մասինԶելենսկին նոր հայտարարություն է արել ԱՄՆ-ի հետ ռեսուրսային գործարքի մասինՄԱԳԱՏԷ-ի ղեկավարը դիտարկում է ՄԱԿ-ի գլխավոր քարտուղարի պաշտոնում առաջադրվելու հնարավորությունը9 տարի առաջ, այս օրը, վերջին անգամ լսեցի քո ձայնը․ Ադամ Սահակյանի մայրը գրառում է կատարելՄովսես Հակոբյանին նոր մեղադրանք է ներկայացվելՌԴ-ում ներգաղթյալների երեխաների համար խստացվել են ռուսական դպրոցներ ընդունվելու պայմաններըՈղբերգական դեպք Հրազդանում. հայտնի հրուշակագործին կախված են հայտնաբերել ԵՄ-ն մարտին բնական գազի ներմուծման նոր ռեկորդ է սահմանելԱռնվազն 2 համաշխարհային առաջնորդ գաղտնի բանակցել է Պուտինի հետ. Սերբիայի նախագահԵրևանում 26-ամյա աղջիկը պղպեղային օդամղիչով փչել է քաղաքացու աչքերին, ով տեղափոխվել է հիվանդանոցԳյումրեցին զզվել է ղզիկ թրաշամանուկներից և պատրաստ է իշխանությունը վերադարձնել նախկինին. ՔոչարյանՌԴ-ն և Ուկրաինան փոխանակվել են ԱԹՍ-ների կիրառմամբ մասշտաբային հարվածներովԼռության հետևանքով կորում է Գյումրու ընտրություններում հաղթանակի Էֆեկտը. ԱԱԾ տնօրենի նախկին պաշտոնակատարՎարդապետյանը կրկին ԱԺ կգնաԱրթուր Դավթյան․ Թուրքիայում ամեն գնով պետք է մեր երկրի դրոշը բարձրացնեիՈրքան շուտ ստորագրվի «Խաղաղության պայմանագիրը», այնքան լավ կլինի երկու երկրների և տարածաշրջանի համար. Մաջիդ ՌավանչիԱրսեն Թորոսյանն ընդդեմ ֆուտբոլասերներիՔՊ-ականները «սարքել են» Վիլեն Գաբրիելյանի գլխին«ՏԻՄ ընտրություններում քաղաքական ռեսուրսի այսպիսի չարաշահում երբեք չի եղել». «Հայաստան» խմբակցությունը հայտարարությունըԱրցախցիները մեծ հանրահավաքի են պատրաստվումԲայրամովը Եվրամիության ներկայացուցիչներին բողոքել է Հայաստանի Սահմանադրության և սպառազինության առնչությամբՆերքին գործերի նախարարի թեկնածու են փնտրումՀրաժարվե՞լ է, թե՞ հրաժարեցրել ենԱվելացել են Հայաստանի պետական սահմանն ապօրինի հատելու դեպքերը. դատախազությունSpaceX-ն ուղեծիր է դուրս բերել Crew Dragon տիեզերանավը՝ տիեզերական զբոսաշրջիկներովԴոնալդ Թրամփը օրհնել է իր նախկին հարսի՝ Վանեսա Թրամփի և Թայգեր Վուդսի սիրավեպըԴանի Ալվեսի կինը հայտնել է հղիության մասինՀիվանդանոցներ են տեղափոխվել դանակահարված հինգ երիտասարդներ. մեկը մահացել էԻլոն Մասկը 2,5 միլիոն դոլար է վճարել Էշլի Սենթ Քլերին՝ չնայած վստահ չէ, որ դա իր երեխան էԻնչու՞ չի կարելի առավոտյան սուրճ խմել դատարկ ստամոքսինՉինական BYD-ը նոր ամենագնաց է ներկայացրել. հայտնի է մոտավոր գինըՀայտնի է՝ ինչ հոդվածով է Երևանի կենտրոնում՝ թուրք բլոգերի հայտնվելու դեպքով քրվարույթ հարուցվելԻտալիայի վարչապետը քննադատել է Լը Պենի դատավճիռըՌուս առաջատար փորձագետ Մարկեդոնովը՝ հայ-ռուսական խնդրահարույց հարաբերությունների մասին (տեսանյութ)Ֆինլանդիայի նախագահը հայտարարել է՝ պետք է պատրաստվեն վերականգնել հարաբերությունները Ռուսաստանի հետՇվեյցարիան չեղարկել է Ռուսաստանի հետ կապված երեք անշարժ գույքի նկատմամբ պատժամիջոցներըԱպրիլին օդի ջերմաստիճանը կանխատեսվում է նորմայից բարձր, տեղումները՝ նորմային մոտՊետդեպ. Թրամփը դեմ է արտահայտվել Ուկրաինայում ժամանակավոր վարչակազմ ներդնելու գաղափարինԻրանի վրա հարձակման հետևանքները կարող են աղետալի լինել ամբողջ տարածաշրջանի համար, քանի դեռ «գնացքը չի գնացել», պետք է պայմանավորվել. ՌԴ ԱԳՆ-ն՝ ԱՄՆ-ինՌադան բացահայտել է Զելենսկու ծրագիրը Ուկրաինայի ընտրությունների վերաբերյալ